Egepen Pimapen pencere sistemleri

Egepen markasının taşıdığı güven ve pazar bilgisi: Deceuninck Grubu’nun; müşteri odaklı yaklaşımı, sahip olduğu yüksek teknoloji ve kalite anlayışıyla bütünleşmiştir. 1981 yılında kurulan, Türkiye’nin PVC Profil Sektörü’ndeki öncü kuruluşu Ege Profil A.Ş; çeyrek asırlık marka geçmişinden aldığı güçle yatırımlarını sürdürmektedir. 2000 yılında Dünya’nın tartışmasız en büyük PVC profil üreticisi Deceuninck Grubu’nun şirketimizin en büyük hissedarı oluşuyla birlikte sektörün nabzı değişmiştir.

Dünya çapında entegre bir topluluk olan Deceuninck NV; kompaund, tasarım, geliştirme, ekstrüzyon, finisaj ve geri dönüşüm konularında uzmanlaşmıştır. Topluluk; hedeflerini, kalite ve hizmet anlayışını ‘mükemmele ulaşma tutkusu’yla özetlemektedir. Ege Profil A.Ş., 2001 yılından itibaren yüksek bir performans göstermiş ve sürekli bir büyüme kaydetmiştir. Ulaşılan bu başarının ardında, sahip olunan pazar deneyimi ve sağlanan personel motivasyonunun rolü önemlidir. Yatay organizasyon modelinin hakim olduğu şirkette; her kademedeki personel inisiyatif kullanma, yetki ve sorumluluk paylaşımı konularında yönetim tarafından desteklenmektedir.

Ege Profil A.Ş’nin genç ve dinamik personeli, Deceuninck’in dünyadaki liderlik misyonuna uygun biçimde Türkiye’de pazarı belirleyen trendleri yaratmayı sürdürmektedir. Çalışanlara sunulan eğitim olanakları, AR-GE faaliyetlerine verilen önem, uygulanan kalite politikası ve topluluğun yarattığı büyük bilgi paylaşımı başarıyı vazgeçilmez kılmaktadır.

Ege Profil A.Ş., dünya standartlarındaki üretim kalitesinden asla ödün vermeden, çevreye duyarlı yapısıyla, 57.000 m2 kapalı alanda, 50.000 ton kapasiteye sahip makine parkı ve 377 çalışanla üretim gerçekleştirilmektedir. Egepen Deceuninck markasıyla, yurtiçinde geniş bir bayi ağıyla hizmet verilmekte, böylece son kullanıcı zorluk çekmeden ürünlere ulaşabilmektedir. Yeni ürünler ve teknolojik gelişmeler, bayi eğitim seminerleri, uygulamalı işletme eğitimleri ve teknik yayınlar yoluyla müşteri beklentileri en üst seviyede karşılanmaktadır.

Bugün, sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip şirketimiz, kendi geliştirdiği üçyüzü aşkın kalıpla üretim yapmaktadır. Bayilerimizin markamıza duydukları inanç ve müşteri beklentilerini en yüksek düzeyde karşılama çabasıyla artan satışlarımız, rakiplerimize üstünlüğümüzü hissettirmektedir. Yurtdışı pazarlardaki payımızı daha da artırabilmek için İhracat Departmanı’mız, teknik eğitim seminerleri düzenlemekte ve bunun yanı sıra yeni pazar araştırmalarını da hızla sürdürmektedir. Üretilen profillerin dünya standartlarına uygunluğu ve Lojistik Departmanı’mızın hızlı sevkiyat yapabilme yeteneğiyle bütünleşen bu çalışmalar, yakın gelecekte ihracatımızın daha da artacağının sinyallerini şimdiden vermektedir.

Topluluğun yarattığı büyük sinerji ve yatırımlarla gelen kapasite artışı, fiziksel değişiklikleri de zorunlu kılmaktadır. Bu amaçla fabrika arazimiz içindeki mevcut yapılarda daha verimli çalışmayı sağlayacak geliştirme yatırımları sürdürülmektedir.Tüm bunların yanı sıra “Biz bir Aileyiz” cümlesinden yola çıkarak Kurumsal Davranış Kuralları’nı oluşturan ve çalışanlarına duyuran Ege Profil A.Ş., “Şirketimizi, eşsiz bir karşılıklı saygı ve meslek hırsı atmosferine sahip özel bir iş yeri yapmak istiyoruz. Farklı ülkelerde çalışıyor, farklı dilleri konuşuyor olsak dahi, her zaman ortak bir değerler bütününe sahip tek bir şirket gibi hareket etmeliyiz”, derken şu değerleri oluşturmuştur.

Fırsatları arar, bulur ve değerlendiririz. İnisyatif sahibi, meraklı ve dikkatliyiz.Açık bir iletişim tarzını uygular, daha açık ve daha anlaşılır olabilmek için iletişim becerisi eğitimini sürdürürüz. Başkalarının fikirlerini ve deneyimlerine kulak veririz. Uluslararası yönelimli bir kuruluş olarak bilgi ve deneyimi başkalarıyla paylaşarak, ekip çalışmasına etkin katkıda bulunuruz. Başkalarının katkılarına saygı duyarız ve kültürel farklılıklar ile kültürel çeşitliliği her zaman dikkate alırız.

İş yerinde sosyal ve etik standartlara bağlı kalırız. Gizli konuları doğru şekilde ele alırız. Davranış kurallarını gözetiriz. Kuruluşun yaklaşımını sadakatle yayar, dürüstlük ve bağlılık örneği olmayı hedefleriz. Sonuca ulaşmak üzerine yoğunlaşırız. Anlaşmaların yerine getirilmesini sağlarız ve verilen sözleri tutma konusunda güveniliriz. Kaynakları ekonomik şekilde kullanırız. Kendimizin ve başkalarının iş kalitesinden yüksek beklentilerimiz vardır. Güvenli, sağlıklı ve çevre dostu olarak hareket etmek için çaba harcarız. Sürekli ilerlemenin peşindeyiz.

Tüm ilgililerin, müşterilerin, çalışanların, komşularımızın, hissedarların ve tedarikçilerin istekleri, çıkarları ve / veya stratejilerini dikkate alırız. Onların gereksinimlerini karşılar ve bu gereksinimleri doğru şekilde ele alırız.Üstlenilen işleri başarıyla sonuçlandırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya ve çok çalışmaya istekliyiz. Kendi zamanımızı ve başkalarının zamanını etkin şekilde yönetiriz. Baskı ile (kendi üzerimizdeki ve başkalarının üzerindeki) sağlık, dinlenme ve stresle makul bir yoldan başa çıkarız. Çevrenin korunması kurumsal stratejimizin bir parçasıdır.

Bizler; birbirimize, şirkete ve çevreye özen gösterme taahhüdünde bulunuruz. Bütün faaliyetlerimizde atıkları, emisyonları ve çevreye bırakılan maddeleri azaltmaya çalışırız. Bütün hammaddeleri, ürünleri ve atıkları güvenli bir şekilde kullanır, işler, nakleder ve tasfiye ederiz. Ayrıca başkalarının, ürünlerimizi kullanırken taşıdıkları çevresel sorumluluğu anlamalarına yardımcı oluruz. Çevresel uygulamalarımızı devlet kurumlarıyla, yüklenicilerle ve topluluklarla birlikte kalıcı olarak ileriye götürmek için uğraş veririz. Çevre için verdiğimiz taahhüt, herkesçe paylaşılan bir sorumluluktur.Biz bu ilkelerden yola çıkarak, mükemmelliğe ulaşma tutkusu yolunda birlikte ilerlemeye devam ediyoruz.

Misyonumuz, küresel, entegre bir şirket olarak faaliyet göstermek, yüksek katma değere sahip geniş kapsamlı preslenmiş PVC-U pencere ve kapı sistemleri ile inşaat ürünleri sunmak ve en iyiye ulaşma tutkumuzla müşteri beklentilerinin ötesine geçmektir. Egepen Deceuninck markasıyla her zamanki gibi üretmeye, araştırmaya, yeni tasarımlara, istihdam yaratmaya ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Egepen Deceuninck Grubu
İletişim Telefonları
Merkez – İzmir Fabrika
Adres : Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10003 Sokak No.5 Çiğli – İZMİR
Tel : 0 232 398 98 98
Faks : 0 232 376 71 63

İstanbul Bölge Müdürlüğü
Adres : Rüzgarlıbahçe Mh. Yeni Parseller Sk. İmpa Plaza No. 16 K. 2 Kavacık-Beykoz-İST.
Tel : 0 216 537 13 60
Faks : 0 216 537 13 64

İzmir Bölge Müdürlüğü
Adres : Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10003 Sokak No.5 Çiğli – İZMİR
Tel : 0 232 398 98 98
Faks : 0 232 328 18 46

Ankara Bölge Müdürlüğü
Adres : Turan Güneş Bulvarı 708. Sokak No.14 D.6 Yıldız – Çankaya – ANKARA
Tel : 0 312 440 16 15
Faks : 0 312 441 11 18

Adana Bölge Müdürlüğü

Adres : Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Bulvarı No.245 Aysun Mercimek Apt. K.1 D.1 Çukurova – ADANA
Tel : 0 322 247 23 90
Faks : 0 322 247 23 85

, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir