Enderpen Pimapen pencere pvc

Bugün çağdaş mekanlar ve çağdaş yaşamlar için çağdaş çözümler sunan enderpen’in konusunda profesyonel ekibi, PVC pencerelerde mükemmeli yakalamak için 25.000 m2’si kapalı olmak üzere toplam 37.000 m2’lik üretim tesisleri üzerinde çalışmalarına durmadan devam ediyor. 1968 yılından beri yapı sektörüyle iç içe olan firmamız, çağdaş yapıların vazgeçilmezi olarak kullanılan PVC Profil üretimine 1994 yılında enderpen markası adı altında başlamıştır. Kısa bir zaman içerisinde sektörünün önde gelenleri arasına giren enderpen, geçen bu süreç içerisinde ekonomik, estetik ve çağdaş tercihleri ön planda tutarken, kalite politikasından kesinlikle ödün vermemiştir.

Üretimin ilk aşamasından ürünün son tüketici ile buluşmasına kadar devam eden özenli çalışmalarla müşteri memnuniyetini hedefleyen enderpen, konfor ve estetiği tüm mekanlara ulaştırmayı amaçlıyor. Kendi alanında her zaman lider olmayı ilke edinen enderpen, ürettiği profillerde mükemmelli yakalamak için teknolojiden en üst seviyede yararlanmakta ve sektöründe bu konuda örnek alınmaktadır. İnsan hatalarından meydana gelecek sorunları ortadan kaldırmak için Türkiye’de pek az firmada mevcut olan Bilgisayarlı Otomatik Besleme Ünitelerini (OTOMASYON) kullanmaktadır. Bu üniteler sayesinde her profil aynı formülizasyon ölçüsünde üretilmektedir.

ENDERPEN, her tüketicinin ihtiyacını ve beğenisini karşılayacak farklı alternatif profil seçeneklerine sahiptir. Bundan yola çıkarak bünyesinde 8 farklı seri ve onlarca ürün çeşidini ve bu ürünlerin kullanım amaçlarına yönelik her türlü yardımcı profillerini aralıksız olarak üretmektedir. Bu ürünlerin yanı sıra son yılların en çok tercih edilen cephe giydirme sistemi olan Siding üretimini de kendi bünyesinde Endersiding markası ile gerçekleştirmektedir. Üretimin her safhasında kaliteli üretim yapmayı hedefleyen enderpen, kendi bünyesinde tam donanımlı Kalite Kontrol birimi oluşturmuştur.Bu birim sayesinde üretimler onaylanmakta ve tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. 17 yıllık sektör deneyimine teknolojiyi, genç ve dinamik kadrosunu katan enderpen kaliteyi, estetiği ve ekonomiyi tek isimde buluşturarak; Gaziantep’ten tüm Türkiye’ye, Türkiye’den Dünyaya açılıyor

, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir