Günelpen Pimapen Pvc Pencere


Alman Reifenhauser teknolojisiyle oluşturulmuş üretim hattının her aşamasında high-tech donanım bütünüyle otomatiktir. Üretim, el değmeden gerçekleştirilir. Üretim sonrasında profiller, estetik, uygunluk, renk solmazlığı, köşe kaynak mukavemeti, çekme ve fonksiyon emniyeti gibi özellikleri açısından kontrol edilir. Bu testler sayesinde ürün bandından çıkan her profilin Günel PVC’nin üstün özelliklerine sahip olduğu güvence altına alınır.

AR-GE çalışmaları; hammadde seçiminden nihai ürüne, çalışma koşulları, makine parkı gibi insan ve teknik bütün girdiler dahil, üretim prosesinin bütün aşamalarına eşlik eder. Amaç, çalışma koşullarından ürünün niteliklerine en iyiyi, en doğruyu ve en güzeli sağlamak için araştırmak ve daha da iyisine ulaşmak için gelişmeyi sürekli kılmaktır. Nitekim; Almanya’nın saygın laboratuarlarından Troplast Ag, Günel PVC’nin GP 901 serisinde kullanılan PVC’yi test ederek Avrupa’nın üstün PVC’leriyle aynı standartta olduğunu onaylamıştır. Günel PVC ürünlerinin yalnız yurtiçinde değil yurtdışında da yoğun talep görmesi ve Asya, Avrupa ve Amerika’nın çeşitli ülkelerine ihraç edilmesi de, “önce kalite” ilkesiyle ve sınırsız tasarım olanaklarıyla zenginleştirilmiş ürün gamının dünya standartlarında olduğunun bir başka kanıtıdır.

Günel Plastik, kalitesini ve üretim gücünü daha da ileri taşımak için yeni yatırımlarını da sürdürmektedir. PVC kapı ve pencere sistemlerindeki en son gelişmeler, takip edilmekte, analizleri yapılarak ülke koşullarına ve Günel PVC markasına uygun olarak tasarlanıp üretilerek kısa sürede pazara sunulmaktadır. Günel PVC Kapı ve Pencere Sistemleri; ISO 9000 Dünya Kalite Belgesi sahibidir. (Günel Plastik’in Gaziantep’teki modern tesislerinde ISO 9001 kalite güvence sistemine uygun olarak üretim yapılmaktadır.)

Günel Plastik, çevre sorunlarına duyarlı, doğal yaşamın korunması yönünde bilinçli bir anlayışla hizmet verir. Çevre dostu yaklaşımı daha üretim anında ortaya çıkar: Profillerin üretimi çevreye zarar verecek hiçbir atık madde çıkarmaz. Geri dönüşümlü olduğu için kalıcı atık bırakmaz. Ahşap kullanımına yol açmadığı için ülkemizin sınırlı orman kaynaklarını korur. PVC çevreye zarar vermez. Tam tersine, pencere-kapı üretiminde ahşabın yerini aldığı için ormanların korunmasına önemli bir katkı sağlar.Daha az enerji ile ısınmaya olanak tanıyarak çevre kirliliğine engel olur. Enerji tasarrufu sağladığı için aşırı yakıt tüketimini, dolayısıyla da hava kirliliğini engeller.

2. Organize Sanayi Bölgesi Celal Doğan Bulvarı No: 14, Başpınar-Gaziantep
Tel: +90342-337 41 21 – 24 – 25 – 26
Fax: +90342-337 41 22

İstanbul:
İstoç, 31. Ada No: 91 Mahmutbey-İstanbul
Tel: +90212-659 59 27
Fax: +90212-659 21 59

,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir