Neden Pimapen Pvc Pencere kullanmalıyız.

pimapen sistemler uzun yıllardır Avrupa ve Amerikanın genelinde kullanılmakta ’deki geçmişi yaklaşıl olarak 9 senedir yaygın olarak kullanılmaktadır. Ağaç dan üretilen pencereler hem dünyanın geleceğini tehdit etmektedir dünya üzerinde kaynaklarının giderek azalması sonucu bilim adamları yıllardır ürünler geliştiriyordu yaklaşıl 20 yıl kadar önce dünya üzerinde ahşap pencereler için çok fazla ağaç kullanıldığının anlaşılması üzerine pvc tipi pencereler üretilmeye başlandı. Üretime başlanmasından sonra pvc sistem pencerelerin çok büyük artılarının olduğu farkedildi. Ahşap pencerelerde hava şartlarından dolayı (yağmur,,rüzhar,soğuk vb) kolay aşınmaktaydı her sene mutlaka ve işlemini yapmak gerekiyordu her yıl bir anlamına geliyor. Ayrıca temizlik konusunda da çok büyük sağladı. Hiç bir türlü hava şartlarından kesinlikle etkilenmeyen pvc sistemler sağlamlıklarına yıllar boyu koruyor. Bireyler olarak dikkat etmeniz gereken sistem alırken öncelikle yani ısıcam olup olmadığını etmeniz gerekiyor ısıcam sayesinde ses ve hava yalıtımınıda sıfıra indirgemiş oluyorsunuz. Bir başka önemli nokta ise pimapenizizin kalınlığı kalite kalite çok şeşitli şirketleri bulunmakta içlerinden iyisini bulmak zor sizlere yardımcı olmak adına nasıl kalitesinden anlarız ; sağlam bir pimapeni kesinlikle elinizle insan gücüyle yarım santim dahi yapmaması lazım sormak istediğiniz sorularınızı aşağıda bulunan yorum olarak sorabilirsiniz mutlaka cevaplarım.





12 comments on “Neden Pimapen Pvc Pencere kullanmalıyız.

  1. cüneyt doruk:

    4 yıl önce takılmış pimapen üzerinde koruma bantları çıkarılmadıgından yanmıs bunu nasıl çıkarırız kolay bir yolu püf noltası varmı,şimdiden teşekkür ederim Saygılarımla.


  2. cüneyt doruk:

    1 yıl önce takılmış pimapen üzerinde koruma bantları çıkarılmadıgından yanmıs bunu nasıl çıkarırız kolay bir yolu püf noltası varmı,şimdiden teşekkür ederim Saygılarımla.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir