Pencerelere pimapen yerine lcd televizyonlar

pencereler Pencereler artık lcd kullanılmakta. metropollerde artık yaşam alanları giderek azaldığından dolayı binalar içiçe geçti o yuzden evlerin manzaraları yok olma gelmiştir. Bu yüzden camı açtımız zaman muhtemelen karşı binanın camını görmek rahatsızlık vermektedir.

Eğer sizinde karşı binaya çok yakınsa ve yahut tavanınıza lcf tvler taktırarak bir sahip olabilirsiniz. sıfıra sıfır ve olduğundan ilk bakışta olduğunu anlamak biraz güç. Sizlere daha iyi anlatabilmek için aşağıya videosunuda ekledim. Videoyu izledikten sonra lütfen ürünle ilgili yorumlarınızı yapınız.

pencereler1Odanız ne konumda olursa olsun, ister bodrum katında, ister üzerinde başka bulunan bir odada size skylight görünümü sağlıyor. Bunun için en az 3 tane LCD ekran kullanılıyor. Sizin tercihinize göre bu sayı tabi. Bu LCD ekranlarda gösterilen HD doğa programları sayesinde gerçekten gökyüzünü görebiliyormuş gibi hissedebiliyorsunuz. Program güneşin doğuşundan, batışına, göre yaprakların renklerinde ki değişimden, kuşların akşam üstü yuvalarına dönmelerine daha birçok gerçekçi seçeneğe sahip. Tavanın yanısıra pencere koyamayacağınız duvarlar için normal de var.

,
5 comments on “Pencerelere pimapen yerine lcd televizyonlar
  1. d.dere kocaelide ikamet etmekteyim vereceğim ölcülerdeki sineklikleri adresime ödemeli gönderirmisiniz teşekkürler

  2. bu lcd pencereleri hangi firma tarafından yapılıyor ve telefonları yada web sitesi varsa alabilirmiyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir