Pimapen fiyatlarındaki adaletsizlik

pimapen Bildiğiniz gibi piyasada bir çok pvc markası mevcut ilk olarak  , , adopen ve firmalarını sayabilirim.

Pimapen yaptırmak istediğiniz de mutlaka her firmanın alıp karşılaştırınız. Size en yüksek fiyatı veren firma muhtemelen şu yalana sığınacaktır. “Bizim pimapen en malzemedir diğer 2 yılda deforme olurlar yıpranırlar rengi solar” yalanına sarılacaktır.

Ben bir olarak sizleri uyarmak isterim kalite diye bir olay yoktur bütün pimapenler aynı malzemeden aradaki tek fark ise mm kalınlığıdır karşılaştırma yaparken pimapen kalınlıklarını karşılaştırınız.

Kendi evime pimapen yaptırırken saydığın firmaların hepsinden fiyat aldım şimdi burada hangi firma ne fiyat verdi açıklamam doğru olmaz ama size şöyle bir açıklama yapabilirim en fiyat veren 1200 lira verdi en pahalı veren ise 3800 lira fiyat biçti. En ucuz fiyat veren ile en yüksek veren bir numune alıp laboratuarda kalınlıkları içindeki kullanılan malzemeyi herşeyi test ettirdim sonuç ikiside aynı malzeme ve aynı kalınlığa sahip.

Sonuç olarak ben bir müşteri olarak neden 3 katı fazla para ödeyim ki ! Bu yazımı okuyan pimapen satıcıları hemen yorum yazacaklardır akıllarınca saldırıp yalanlayacaklar. Bu ülke sizin gibi 1 liralık malı 3 satanlar yüzünden vatandaş çok çekti milletin kanını emmeyi bırakın artık.

Not : Yazımı yayınlayan site sahibine teşekkürlerimi sunarım.

Hakan Fidan

Kimya Mühendisi

, , , ,
71 comments on “Pimapen fiyatlarındaki adaletsizlik
  1. Kardes ikisininde kalınlığı aynı olabilir de kalinlikla bitmiyoki is. Iki pencerenden birine fıratpen birine pimapen tak farki 1 haftaya anlarsin 😊. Tofas ta araba mersoda araba ama ikiside ayni kalite degil. Bunun aksesuar kalitesi var . Firatpen e tokmakla vur catlar ama bir pimapen e vinsa ya cekicle vur zor kirarsin . Kalinlik ayni ama icindeki kimyasallar farkli.birinin icindeki sac 0.8 mm birininki 1.2 . Anlayacagin yaptigin meslekle bu isi kiyaslama insanları yanlis yonlendirme ah alirsin. Fazla fiyat veren kafasindan vermiyo malzeme maliyetine gore veriyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir