Pimapen pencere montajı nasıl yapılır ?

Sizlerden yoğun istek üzerine pencere pimapen montajı nasıl yapılır sorularınız için resimli bir anlatım hazırladık. Son günlerde yaşanan şikayet mailleriniz için teşekkür ederiz. Malesef ki her sektörde olduğu gibi pimapen pencere sektöründe de işinin ehli olmayan pencere montajcıları mevcut. Sizlere önerimiz lütfen pencereyi takıcak bayinin bayi belgesini görünüz. Pencere takma yetkisi bulunmayan kişiler tarafında monte edilen pencerelerde sıklıkla izolasyon yalıtım sorunu yaşanmaktadır. Konu ile ilgili sorularınızı yorum olarak gönderebilirisiniz.

, ,
11 comments to “Pimapen pencere montajı nasıl yapılır ?”
 1. iyi günler,

  sizlere bir sorum olacak. eve yeni pvc yaptırdım. kapılar sürğülü kapı altları şuanda boş duruyor. mermeri önce koyup mermer üstüne mi oturtmaları gerekiyordu yoksa mermer sonradan mı monte edilir. başka bi usta mermer üstüne oturması gerektiğini söyledi kapının lütfen acil cevap.

 2. slm merak etmeyin dogru olanı yapmışlar zaten faretmiyor nasıl yapıldıgı önemli olan mermerin altını sıva ile doldurmaları. buna önem verin başka sorun yok

 3. bana bırı akıl versın camlara panjur yaptırdım yanlız acma kapama elle yapıyoruz lastıklı-cekmeli bunlar kopuyo yenısını nasıl temın edebıloırım yardımcı olursanız sevınırımm

 4. Merhaba, bir sorum var.
  Var olan pwc pencerelerimizin kanat açılış yönü değiştirilir mi?
  Yani klasik yana açılan pencerelerin, yuları doğru da açılmasını sağlamak mümkün müdür?

  Ufak çocuğu olan ailelerin ortak problemidir bu maalesef. Yaramaz çocuklar boş bırakıldığında direkt pencereye gidip kendini sarkıtıyor.
  Bunu önlemek adına sordum. Cevaplarsanız sevinirim.

 5. ben pwc ustasıyım benimte tek anlamatıhım konuta neten evekelen ustaya sorun larını anlatmıyorlar ta sonratan iş cıkarıyorlar. birte pimapen neten renke köre kolları takmıyor ….

 6. Evime yeni pen taktırdım.Evde doğalgaz kullanıyorum. Menfezin takılışında bir farklılık görüyorum.
  Aliminyumlarda, menfezin boşlukları bir birine parelel,iç ve diş boşluklar ters(alt-üst) yönlerdeydi.
  Penlere takılan menfezde ise hava boşlukları iç ve dış dikine ve ters yönlere doğru takılmış. Hangi takma şekli doğru?

 7. bız pımapanlerımızı degıstırecegız.bizim binalarımız 96 yapımı bıze pımapenlerın içinde demır profıl oldugunu soyledıler bunların cıkması gerekıyor dendı ileride kusma yapabılecegı tekrar sorun cukarılacagı soylendı.Baska bir pımapencı ıse gerek olmadıgını hıc bır sorun yasanmayacagını ve eger cıkarılmaya kalkısılırsa cok fazla hasar olacagını soyledıler bu demırler ılerıde sorun yaratırmı ne yapmamız gerekıyor kolay gelsın

 8. merhaba, evimi yeni aldım bir yıllık bir bina ilk sahibi benim şöyle bir sorun yaşıyorum balkon kapısı sürgülü sola kaydırılarak açılıyor odam çok büyük değil bu nedenle köşe koltuk almam gerekiyor fakat balkon kapısının açılan bölümü koltukla kapanıyor balkona geçişte problem yaşıyorum… kapıyı sağa alma şansım varmı bu bana ne kadar bir ücrete mal olur..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir