Pimapen yaptırmadan önce nelere dikkat etmelisiniz ?

Pimapen yapılarda ahşap doğramanın yerine kullanılan pvc malzemeden üretilen pencere sistemidir. Ahşap doğraya ya göre çok daha uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilir. Pimapen yaptırmadan önce kullanılacak olan malzeme seçimini çok iyi yapmanız gerekmetedir en önemli nokta ise montaj işleme esnasında ortaya çıkar. Pimapen montajı esnasında iyi bir işçilik ustalık tecrübesiz bir ekip tarafından montaj edilmesi ilerleyen yıllarda size extra fatura çıkaracaktır. Pimapen montajı esnasında kullanılan mermer yalıtım malzemesi silikon gibi malzemelerin kalitesiz olması da ilerleyen yıllarda başınızı ağrıtacaktır. Aşağıdaki videodan pimapen hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Pimapen hakkında merak ettiğiniz aklınıza takılan her türlü soruyu yorum gönderebilirsiniz.

,
12 comments to “Pimapen yaptırmadan önce nelere dikkat etmelisiniz ?”
  1. mutfakta pimapen var fakat kışın çok soğuk oluyor.Ek kalorifer taktırdım o bile faydasız,pvc lerin ısı yalıtımlısı varmıdır ve değiştirilebilir mi? Teşekkür ederim.

  2. Pvc pencerelerin altina ve kenarlarına genelde mermer döşendikten sonra pvc pencereler takılıyor ve kışın dışarıdaki sovuğu içeri alıyorlar ve terleme yapıyorlar bu konu ile ilgili bir ürününüz varmı?

    Saygılar

    Şükret kömürcü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir