Pvc Pimapen bayiliği veren firmalar

Bulunduğunuz şehirde Pvc Pimapen bayiliği açmak oldukça karlı işlerden bir tanesidir. Ufak bir sermaye ile bulunduğunuz il yada ilçede bir pimapen bayiliği alarak işe koyulmaya başlayabilirsiniz. Öncelikli olarak bulunduğunuz bölgede yada kasaba da en çok tercih edilen pvc pencere markalarının araştırmasını çok iyi yapmanız gerekmektedir.

Bulunduğunuz bölge ye en uygun pvc pimapen markasını tespit ettikten sonra yol haritamızı çizmeye başlayabiliriz.  

Bir kaç gün önce pvc doğrama nasıl yapılır konusunda bir makale yayınladık. Bu alanda hizmet veren çok firma olduğunu söyledik. Özelliklecam doğrama, imalat ve alüminyum sistemler üzerinde çalışan pek çok firmanın bu sektörde de yer aldığını belirtmiştik. Cam pvc pimapen dograma bolge bayi veren firmalar. PVC pimapen doğrama bayilikleri veren büyük firmalar da mevcut, fakat bunlarla iletişime geçmek için sürekli takipte olmak lazım. Ayrıca tabi ki montaj vs. gibi konularda da tecrübe istiyorlar. Bu alanda bayilik arayan markalar hangileridir diye soruyorsanız WorldPen ile araştırmaya başlayabilirsiniz.

Holzplas Ahşap – PVC Pencere Sistemleri Bayilik : Odanın içine bakan kısmı ahşap dışa bakan kısmı pvc penvere üreten firma bayilikler veriyor.

Yetkili Firma : HOLZPLAS AHŞAP KOMPOZİT PENCERE SİSTEMLERİ

Holzplas Ahşap – PVC Pencere Sistemleri Bayilik Hakkında
TÜRKİYE DE BİR İLK OLAN DIŞ KISMI PVC İÇ KISMI DOĞAL AHŞAP PENCERE ÜRETİCİSİYİZ. EVİN DIŞ KISMINA GELEN PVC DOĞRAMAYI TÜM HAVA ŞARTLARINA KARŞI KORURKEN EVİN İÇ KISMINDA KALAN DOĞAL AHŞAP ÇOK DAHA SAĞLIKLI,YALITIMLI VE DOĞAL BİR GÖRÜNÜM SAĞLAMAKTADIR. MONTAJA HAZIR PENCERE VE PROFİL BAYİLİĞİ VERMEKTEYİZ.

Yetkili Firma : KVCPEN

KVCPEN Bayilik Hakkında
FİRMAMIZ 2008 DEN BU YANA HİZMET VERMEKTEYİZ. YURT DIŞI AĞIRLIKLI OLARAK HEM YURT DIŞI HEM YURTİÇİ BAYİLİKLER VERMEKTEYİZ.

Yağmur Pen pvc pencere sektöründe bayilik veriyor.
YAĞMUR PEN, polimer kapı ve pencere sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Gaziantep’te, 5 bin metrekarelik alana yayılan, son teknolojiyle donatılmış tesislerde üretilen dünya standartlarında ve yüksek kalitede ürünler, yaygın bayi ağı ile yurt içinde ve yurt dışında son tüketiciyle buluşturulmaktadır.

Tüm ham madde, ara madde ve son analizler ile ürün dayanıklılık testleri, yine sektörünün örnek tesislerinden olan YAĞMUR PEN’nin polimer kapı ve pencere üretim tesisleri bünyesinde yer alan, akreditasyon belgeli laboratuvarlarda gerçekleştirilmektedir.

Her YAĞMUR PEN serisinde amaç, kullanıcı için değer yaratarak, ürünlerin tüketici beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermesini sağlamaktır.

Yağmur 3 Odacıklı 58′lik Seri, Gold 3 Odacıklı 60′lık Seri, Gold 5 Odacıklı 70′lik Seri, Sürme Seri ve Yardımcı Profiller serileri, farklı bir çizgide şekillenen ve kısaca yukardaki gibi anlatılacak bu felsefenin ürünleri olarak, 2.200 farklı kombinasyon seçeneğiyle birlikte tüketicilerinin karşısına. çıkmaktadır.

Winsa bayisi olmak istermisiniz ?
Winsa markalı ürünler, Kocaeli Sarımeşe’de bulunan 27.000 m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 40.000 m2 arsa üzerinde kurulu son teknoloji ile donatılmış fabrikamızda, büyük bir titizlik ve profesyonellikle üretilmektedir.

Hammaddenin geliş aşamasından, sevkiyat aşamasına kadar tüm üretim süreçleri uluslararası standartlardaki kalite yöntemleri ile test edilmekte ve uzman ekipler tarafından kontrol edilmektedir.

Her geçen gün artan yatırımlarını, daha iyi bir çevre, daha ekolojik ürünler, daha yenilikçi tasarımlar, yüksek verimlilik sağlayan kaliteli ve dayanıklı ürünler oluşturmak üzerine kurgulayan ve gerçekleştiren markamız, sektörüne öncülük ederek sürekli olarak yeni pek çok ürünü ve uygulamayı müşterilerine sunmaktadır.

Winsa PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri 250’yi aşan üretici bayisi ve 500’ü aşan satış noktası ile Türkiye’nin her noktasında tüketicinin kolayca markasına ulaşmasını sağlamaktadır. Kurumsal kimliğine uygun farkedilir showroom yapısı, bayilerinin güleryüzlü ve kaliteli hizmeti, sadece satış odaklı değil, satis sonrası hizmetlerinde de başarılı yapısı Winsa’yı rakiplerinden ayrılan en önemli yönlerinden sadece birkaçıdır.

Winsa PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri altında nihai tüketicilerin her türlü beklentisine yönelik ürün ve sistemler sunulmaktadır. Dorado Gold, Dorado, Safir, Carina, Vela, Panorama HS 76 ( Hebeschiebe ). Winstor (Panjur) ve Winkepenk olmak üzere 8 ayrı seri bulunmaktadır. Dorado Gold ve Dorado Serileri’ne uygulanabilen Shield (alüminyum kapak), katlanır kapı, paralel sürme, pivot pencere ve içe – dışa açılan PVC sineklik olmak üzere sistem çözümünü sağlayan 150’nin üzerinde profil modeli ve 15 renk alternatifinin yanı sıra, kalitesi dünya tarafından da kabul edilmiş Winsa markalı ve ithal, her türlü çözüme yönelik donanım seçenekleri ile kaliteye verdiği önemi satış sonrası müşteri hizmetlerine yönelik yaklaşımları ile birleştirerek yenilikçi ve öncü bir marka olduğunu sektörde kanıtlamaktadır.

Winsa PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri, kurulduğu ilk yıldan itibaren tüm serilerin ve bu serileri oluşturan profillerin üretiminde uluslararası standartlara, EN, RAL ve TSE normlarına titizlikle uymakta ve bunun yanı sıra, gerek üretim öncesi, gerekse üretim ve satış sonrası tüm organizasyonlarını kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirmekte, aldığı sayısız kalite belgesiyle de kalite konusundaki gücünü de kanıtlamaktadır.

Ticari işletmelerin varoluş sebebi her ne kadar kar elde ederek yaşamlarını sürdürmek olsa da, bu amacı gerçekleştirirken bir yandan da değer oluşturarak, içinde bulunduğu sektör ve faaliyet alanı olan ülkenin gelişimi için katkı sağlayan varlık sebebi olan müşterilerinin memnuniyeti için bazı temel değer ve prensiplerinden ödün vermeyen firmalar kalıcı olacaktır. Winsa olarak bizlerin de temel inancı ve amacı budur.

pvc firmaları gaziantep, fıratpen bayilik şartları, egepen bayilik şartları, sermayesiz bayilik veren firmalar, bayilik veren firmalar, bayilik veren firmalar gıda, bayilik veren firmalar giyim, bayilik veren kozmetik firmaları
,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir