Rehau Pencere Sistemleri

Rehau Almanya’da Wintergarten, İngiltere’de ise Conservatory olarak anılan kış bahçeleri, evlerin yaşam alanını genişletir, binalara kişilik katar. Kameriye olarak kullanılabildiği gibi kar yağarken havuzda yüzme olanağı da sağlar. Binaya bitişik olarak kullanılabilen kış bahçeleri, havadan bağımsız bahçenin ferahlığını evin sıcaklığı ile birleştirir. Arzu ederseniz, güneşi kullanacağınız özel camlar ve katlanabilir tenteler ile kesebilir, bu sayede söğüt gölgesi konforunu yakalayabilirsiniz. Havalandırma için sınırsız seçeneklerle isterseniz çatıdan, isterseniz cepheden pencereler ile ferahlığı korursunuz.

Neden Rehau Kış Bahçesi?

Kış bahçesini güneşli günlerde açık bir terasa dönüştürmek için geniş yüzeyli katlanır kapılar veya kaldırılabilir sürgü kapılar uygundur ki, bu sayede kışın ideal bir koruma sağlarlar. Rehau kış bahçesi kaldırılabilir sürgü kapıları gibi Rehau katlanır duvar elemanların özel yapım şekli kendilerini belirli bir açıdan yalnızca olumlu olarak sergileyeceklerdir. Kış bahçesinin içine doğru kanatlar uzanabilir ve daha da önemlisi neredeyse rahatsız edici çerçeve profili olmaksızın eşiksiz yapım şekli kış bahçesinden terasa veya bahçeye düz bir geçiş sağlar. Basit bir cam yapı ile Rehau kış bahçesini birbirinden ayıranlar, gölgelendirmenin yanı sıra havalandırmadır. Bu bakımdan planlamanızda yalnızca dikey pencerelerin çok yönlü açılıp kapanma imkanlarını değil, aynı zamanda çatıdan havalandırma imkanlarını da göz önünde bulundurmalısınız.

Bir dizi ayrıntı, Rehau kış bahçesi sistemini diğer yapı şekillerinden farklı kılar: Örneğin şekle uygun eğimli su oluğu, boylu boyunca geçmeli alınlık. İnce bir hat oluşumu kaplamaların ve çatı camının alın kısmını kapatır. Gölge ayrılığı yalnızca kaliteli tasarımın altını çizmez. Bunun haricinde yağmur oluğu boyunca, şayet boru tıkandığında veya ani bir sağanak ile çok fazla yağmur yağdığında, akması gereken çok fazla yağmur suyu oluştuğunda tali çıkış da sağlar.

Her bir montajı yapılan Rehau kış bahçesi, öngörülen 0.75 kN/qm’lik kar ağırlığına göre uyarlanmıştır. Mevcut veriler ışığında daha başlangıçta hesaplamalarda dayanılacak olan kar yükünü tespit edebiliriz. Eklem bağlantıları, kirişlerden taşıyıcılara ve taşıyıcılardan duvar diplerine doğru eşsiz ve güvenli bir yük taşıma imkanı sunar. Yağmur borusu gizli olarak yerleştirilir. Bu sayede boru kelepçeleri tasarımı olumsuz etkilemez. Çıkış olukları yalnızca DIN-standartlarınca öngörülmekle kalmayıp aynı zamanda küçük, şirin görünümlü boru çaplarının kullanımını sağlar. Bu da, olumlu optik genel görünüme katkıda bulunur. Sayılı enstitülerdeki testler, Rehau kış bahçesinin ısı yalıtımı ve statik konularındaki lider konumunu teyit eder.

Rehau-Kaldırmalı Sürme Kapı Sistemleri

Rehau-Kaldırmalı Sürme Kapı Sistemleri (Hebe-Schiebe), iç mekandan dış mekana geçişlerde, aradaki ayırımı neredeyse ortadan kaldırabilecek tasarımlara olanak sağlıyor. Geniş cepheleri hareketli hale getirebilen Rehau-Kaldırmalı Sürme Kapı Sistemleri ile salon ile terası, oturma odası ile bahçeyi, ev ile kış bahçesini bir tek mekan haline getirebilmek ya da ayırabilmek mümkün. ehau’nun 70 milimetre yapı derinliğindeki yeni kaldırmalı sürme kapıları yalnızca villaların giriş katlarında değil, üstün yalıtım ve konfor özelliği sayesinde yüksek katlı teraslarda da kullanılabiliyor. Rehau-Kaldırmalı Sürme Kapı Sistemleri bu özellikleri ile her katta ve her şartta aynı performansta çalışıyor. Rehau-Kaldırmalı Sürme Kapı Sistemleri büyük açıklıklarda manzaradan olabildiğince yararlanma imkanı da sunuyor.

EKONOMİK 70 MM YAPI DERİNLİĞİ SİSTEMİ

REHAU Thermo-Design 70’in çok odacıklı sistemi, gittikçe daha çok tercih edilen 70 mm yapı derinliğinde ekonomik ve çok yönlü çözüm alternatifleri sunmaktadır. Sistem müstakil evlerden apartman dairelerine ve projelere kadar her alanda kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Sistemin tasarımı, ısı yalıtımı ya da statik gereksinimleri ön planda tutabilecek şekilde gerçekleştirilmiştir.

Pencereler hayata yapılan bir yatırımdır. Yeni bir inşaatınız var veya tadilat yapmak istiyorsunuz ve önemli bir kararın eşiğindesiniz. Eğer tasarıma, yaşam konforuna değer veriyor ve değer kaybı olmaksızın etkili ısı yalıtımı ile bütçenize katkı sağlamak istiyorsanız Rehau Brillant Desing pencereleri ile doğru kararı vermiş olursunuz.

70 milimetre yapı derinliği için ideal çözümler sunabilen Rehau-Brillant-Design Profil Sistemi, hem estetik, hem konforlu hem de hem de enerji tasarrufu seğlayan bir pencere sistemi olarak tanınıyor. Rehau-Brillant-Design, göze hitap eden yapısı ve çok sayıda renk seçeneği ile çok değişik tarzlarda yapılan evlere kolayca uyum sağlıyor.

Renhau-Brillant-Design, ana caddelerde bile Alman VDI 2719 Standartı’na uygun olarak 42 desibele kadar olan sesleri evin içine geçirmiyor. Özel güvenlik aksesuarları, özel tip camlara ve diğer güvenlik önlemlerine uygunluğu da Rehau-Brillant-Design Sistemini, güvenlikli bir ürün olarak öne çıkarıyor. Rehau-Brillant-Design Profil Sistemi’nin ısı yalıtım özellikleri, yakıt tasarrufu sağlayarak ısınma maliyetinde ciddi oranda tasarruf sağlıyor.

Evinize büyük yatırımlar yapıyorsunuz ve bundan dolayı en küçük ayrıntısına kadar isteklerinize uymasını istiyorsunuz. Rehau Brillant Desing pencereleri buna katkıda bulunur ve büyük bir istek ile evinize gitmenizi sağlar. özellikler tasarıma çok değer veriyorsanız. Rehau Brillant Design pencereleri evinizin görüntüsünü mükemmel bir şekilde tamamlar. Çok sayıda şekilleri renkler, dekorlar ve pencere kanatları size bu konuda birçok imkan sunar.

Isı yalıtımı ile enerji tasarrufu

Rehau Brillant Desing pencereleriyle yılın soğuk mevsimlerinde dahi dört duvarınızın ardında kendinizi iyi hissedersiniz. İyi ısı yalıtım değeri sayesinde sıcaklık olması gereken yerde kalır. rehau türkiye, rehau bayileri, rehau pencere, rehau pvc, rehau bilecik, rehau iletişim, rehau üretici bayileri, rehau yerden ısıtma

,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir